Go to Top

Web Projeler

Web Yazılım ve Tasarım

Tasarımı yapılmış bir web sitesinini dinamik bir yapıya getirilme durumunda web yazılım devreye girmektedir aksi taktirde durağan html bir site sahibi olursunuz. HTML sitelerin durağan olması ve fazla sayıda sayfa olması durumunda her sayfa ile tek tek uğraşılması gibi bir durum söz konusudur. Başlıca web yazılım dilleri olan ASP.NET, PHP, JSP vb. gibi yazılımlar kullanmadan sitenize can vermek imkansızdır. Bir satış siteniz olacağını düşünün ve 1000 kalem ürününüz olduğunu düşünün bunu html ile 1000 sayfayı tek tek oluşturarak elde edebilirsiniz ancak yazılım ile ekleme, silme, güncelleme ve düzenleme gibi işlemlerin yapılması dahil maksimum 5 sayfa ile elde edersiniz.

Web yazılım genellikle özel istediğiniz kendinizin planlamış olduğu web sitelerinde kullanılır. Bunlar admin panelli ürün yada kullanıcı kayıtlar, hangi yazının nerede çıkacağı hangi resimlerin kimlere gösterileceği gibi birçok özellikleri kendiniz belirlersiniz. Web yazılım uzmanlarımız isteklerinizi göz önüne alarak sizlere bir şablon çıkarır ve daha sonra bu yazılım tasarım ile birleşir bu şekilde size özgün sadece size ait olan bir web sitesi ortaya çıkar.

İhtiyaca Uygun Kurumsal Web Yazılımları

Web Yazılım hizmetimiz küçük, orta, büyük ölçekli ayrım yapmaksızın tüm işletmelere yönelik ihtiyaç ve çözüm yöntemlerine göre özel CRM, ERP, MRP veya farklı bir uygulamanın web tabanlı yazılım dili ve veritabanı ile geliştirilmesi hizmetini kapsamaktadır. Projelerimiz aynı zamanda Responsive tasarım olup, web yazılımını mobil ve tablet cihazlardan da takip edebilirsiniz.

Proje içindeki resim, yazı, button gibi web elementlerin giriş yaptığınız cihazın ekran genişliğine göre yeniden boyutlanması ve ekrana tam oturması ile sağlanır.

Mobil Yazılım

Geldiğimiz bu noktada mobil cihazların sunduğu yenilikler ile dünya parmaklarınızın ucunda tutabileceğiniz kadar küçüktür. Mobil uygulamaları web ve yerel olmak üzere iki şekilde hazırlamaktayız. Sadece internet tabanlı olarak çalışabileceği gibi internet olmaksızın yerel hafızadan çalışabilecek uygulama şeklinde hazırlanması da mümkündür. Biz hazırladığımız uygulamalar için akıllı bir tasarım, marka değerinin ön plana çıkması, zengin ve modern bir arayüz hazırlamaktayız. Uygulama alanlarından bazıları aşağıda belirtilmiştir.

E-Ticaret

İnternet üzerinde 7/24 çalışan bir şube olan e-ticaret siteleri yıllık masrafları dışında herhangi ekstra bir bütçe ayırmadan ürün veya hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir web uygulamasıdır. Müşterilerin siteniz üzerinden tüm işlemleri sorunsuzca yapılabilmesi için bu uygulamanın ciddi anlamda eksiksiz ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilir şekilde kodlama yapılması gerekmektedir. Günümüzde sadece çok sattığı için rabet gören bazı e-ticaret paketleri ekstra birşey istediğinizde size yardımcı olamayacaklarını söylerler, sebebi zamanında tamamen kapalı bir paket sisteminde olmasıdır.

Bu sistemin size özgün web tasarım ve yazılım modeli ile oluşturulması hem istediğiniz herşeyi istrediğiniz zaman ekletmeniz açısından hem de güvenlik açısından paket sistemlere göre daha iyidir.

Sizde e-ticaret sistemi kurmak ve satışlarınızı hızlandırmak istiyorsanız konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.