Go to Top

HAKKIMIZDA

Bimed Bilgisayar Yazılım

Farklı sektörlerde değişen ve gelişen yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1993'ten bu yana hiç durmadan çalışıyoruz...

Bimed farkını yaşayan firmalar iş hayatının değişen koşullarında ortaya çıkan yazılım ihtiyaçlarını dinamik şekilde karşılayabiliyor. Bimed büyüme yolundaki başarı öykülerinde yol arkadaşlarına her an eksiksiz destek sunuyor.

Size Özel Yazılım Çözümleri

Bimed'in sunduğu tüm yazılım çözümleri firma ihtiyaçları ele alınarak özelleştiriliyor. İhtiyaçların belirlenmesine yönelik yapılan ön görüşmelerle başlayan yol arkadaşlığı, implementasyon süreci tamamlandıktan sonra da kesintisiz şekilde sürüyor. Çünkü Bimed ürünleri, gelişen ve değişen firmaların yeni ihtiyaçlarına göre güncellenerek geliştiriliyor.

Bimed'in yazılım çözümlerini tercih eden firmalar güvenilir yazılım alt yapısının yanında hızlı ve etkin destek hizmetine de sahip oluyorlar. Kullanıcı tarafında meydana gelen aksaklıklar uzak masaüstü bağlantısı gibi modern yöntemlerle çok kısa sürede çözülebiliyor. Kullanıcılar, ürünlerle ilgili taleplerini istedikleri an web sitesi üzerinden teknik ekibe ulaştırabiliyor.

Bimed'le Farklılaşın

Doğru yazılım altyapısını kullanmak, işleri kolaylaştırmanın yanı sıra sektördeki rekabet gücünüzü de belirgin şekilde artıracaktır. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenmek üzere bir an önce Bimed farkı ile tanışın ve farklılaşın...

Misyonumuz

Misyonumuz; yenilikçi, performanslı, çözüm odaklı ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici bilgisayar ve internet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada bilgisayar ve internet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde bilişimin verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak haklı gururunu ve keyfini yaşamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; küçük, orta, büyük ölçekli ayrım yapmaksızın tüm işletmelere Bilişim ve internet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayacısı olmaktır.