Go to Top

Bimed Bilgisayar Yazılım İle Size Özel Çözümler

Size özel yazılım çözümlerini geliştirirken, müşteri odaklı yaklaşımımızı sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemizle birleştirdik. Bimed Bilgisayar Yazılım çözümleriyle ile yeniliklere açılın.

Başta CorePlus EAS olmak üzere tüm Bimed ürünleri müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yıllar içinde gelişerek bugünkü hallerini aldı.

Bimed farkını yaşayan firmalar CorePlus ile üretimden kalite kontrole kadar her alanda, 'sektördeki yarınını' bugünden görebiliyor. Çünkü CorePlus'ın çekirdek yapısı üzerine ihtiyaçlar doğrultusunda kurulan dinamik modüller tüm iş süreçlerini kapsayacak şekilde özelleştiriliyor.

Yazılımlarımız sürekli kontrol altında olup güncellenmektedir. Bimed Yazılım olarak çalışma mantığımız müşteri odaklı olduğu için müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da yazılım güncelleme yaparak müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz yeni güncellemeleri kontrol etmeseler dahi, yazılımlarımızın tamamı dönemsel kontroller yaparak müşterilerimize yeni sürüme geçmeyi öneriyoruz.

Yazılımlarımız için kullandığımız veritabanı altyapısı da sürekli güncellenmekte ve müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek düzeydedir. Artan verilerden dolayı yavaşlayan sistemler için, gerekli bakımlar yapılmaktadır.

Projelerimiz

Core Plus EAS

Bimed farkını yaşayan firmalar CorePlus ile üretimden kalite kontrole kadar her alanda 'sektördeki yarınını' bugünden görebiliyor...

Detaylı Bilgi

Core Plus Magic

MagicStore çok mağazalı perakendeci şirketler için hem mağaza, hem de merkez tarafında tüm gerekli işlevleri sağlıyor...

Detaylı Bilgi

Bimed E-Defter

Bimed E-Defter çözümünü kullanmaya başlayan firmalar hem önemli maliyet avantajlarına sahip oluyor , hem de yasal uyumluluğu son ana ertelemeden elde etmiş oluyor...

Detaylı Bilgi

Bimed Sinema

Bimed Sinema Yazılımı ile farklı kapasiteler için farklı ekonomik çözümler sunuyoruz...

Detaylı Bilgi

ORDUEVLERİ YÖNETİM SİSTEMİ

Türkiye genelinde Orduevi ve Askeri Tesislerde kullanılmakta olan programımız, 140'tan fazla Orduevi ve Askeri Sosyal Tesiste kurulmuş ve başarıyla çalışmaktadır...

Detaylı Bilgi

İOYS Restoran Android Tablet Uygulaması

Tablet bilgisayarların pratikliğinin Bimed çözümleriyle birleşimi...

Detaylı Bilgi

İOYS POS BAĞLANTI MODÜLÜ

POS cihazından alınan onay sonucunda satış işlemleri tamamlanmış olur...

Detaylı Bilgi
Fresh & Clean

Yüksek Performans ve Uyum

Bimed Yazılım'ın sunduğu tüm yazılım çözümleri firma ihtiyaçlarını ele alınarak özelleştiriliyor.

Easy To Customize

Kolay Kullanım ve Esneklik

Bimed CorePlus EAS Yazılımı ile, kapsamlı modüler yapısı sayesinde Kurumsal Kaynak Planlaması'dan İnsan Kaynakları Yönetimi'ne kadar birçok kavramı iç içe barındırıyor.

Responsive Design

Yenilikçi ve Özgün

Tüm süreçleri gerçek anlamda izlenebilir hale getiren CorePlus, ayrıntılı ve eş zamanlı raporlama sayesinde karar alma süreçlerini hızlandırıyor, gerçekçi büyüme planlarına ışık tutuyor.

BİZİMLE ÇALIŞANLAR